ליווי חולי סרטן

ליווי חולי סרטן הינה משימה מורכבת ולא קלה מבחינה רגשית, וככל שהמחלה נמצאת במצב קיצוני יותר כך ההתמודדות הופכת להיות קשה יותר. מחקרים מצביעים על כך שמחלת הסרטן היא המחלה הגורמת לתמותה הגדולה ביותר בעידן שבו אנחנו חיים, ולכן זה טבעי שלכל אחד מאיתנו יש קרוב משפחה או אדם יקר אחר שחולה במחלה או אפילו נפטר ממנה. זו גם הסיבה לכך שנעשו כל כך הרבה מחקרים בתחום הזה, בין אם במובן של מציאת ריפוי למחלה ובין אם במובן של ההתמודדות איתה, ואני כאן לעזור לכם אם גם אתם זקוקים לליווי בנושא. שמי תמר חרפ"ק, אני בת 54 ולפני שלושים שנה גילו אצלי סרטן. הדבר שינה את חיי ואילץ אותי ללמוד, להשתנות ולמצוא את הדרך שלי לחיות עם המצב. היום אני למודת ניסיון ומציעה שיטות שונות של טיפול וליווי באמצעות שיטת מח אחד.

במה ליווי חולי סרטן יכול לתרום?

בפועל זה נכון שכל חולה סרטן יוכל להתמודד עם הדברים לבד, בין אם זה יהיה בצורה טובה ובין אם זה יהיה בדרך שלילית. עם זאת, אם יש אנשי מקצוע כמוני שיוכלו:

– להקל עליהם

– לעזור לכם

– ואולי אפילו לסייע בריפוי

אז למה לא לנסות זאת? שיטת מח אחד כוללת את ההנחה שאנחנו משתמשים רק ב 10% מהמוח שלנו, דבר שגורם לבעיות עצבים ומתח נפשי, אשר גם הם עלולים להחמיר את המחלה ואפילו לגורם לה. לכן, אם נלמד כיצד לנצל עוד חלקים במוח נוכל להתמודד טוב יותר עם המחלה ואפילו להירפא ממנה במקרים מסוימים.

ליווי חולי סרטן