טיפול בטראומות

טיפול בטראומות זה מסוג אותם הדברים שלא כולנו מאמינים שהם אפשריים, כי מי מאיתנו לא התרגל לחיות עם טראומות מסוימות? לא תמיד כאשר מדברים על טראומות מהעבר מדברים על התעללות מינית בתוך המשפחה, כי כל אחד מאיתנו יכול לחוות סיטואציות אחרות בתור טראומתיות. לכן ניתן לראות אנשים שמדברים על:

– חוסר הצלחה במבחנים ובלימודים

– קשרים אישיים

– קשרים עסקיים

– תקשורת עם הסביבה

בתור טראומות שלא קל להם להתמודד איתן. נשמע לכם מוכר וגם אתם תוהים האם באמת יש מה לעשות בנידון? אם כך, הגעתם למקום הנכון, כי אני, בעזרת שיטת מח אחד, אוכל לסייע לכם לא מעט.

איך מתמודדים עם טראומות

ההנחה הבסיסית היא שאת העבר אנחנו לא יכולים לשנות, הוא חלק מאיתנו והוא עיצב לא מעט את מי שאנחנו ובעיקר את האופן שבו אנחנו מגיבים לדברים, אנשים וסיטואציות שונות. עם זאת, מה שאנחנו כן יכולים לשנות, זה את ההתייחסות שלנו לאותם מקרים שמזכירים לנו את הטראומה. אנחנו לא באמת חייבים להיות קורבנות ולחיות את כל החיים בהתחשב ובהסתמך על אותה טראומה, ולכן כדאי לפנות ולנסות את שיטת מח אחד.

כיצד השיטה תעזור לכם?

השיטה דוגלת בכך שאנחנו יכולים לשלוט על ההתנהגות שלנו, על הזיכרון ולהשתמש ביותר אחוזים מתוך המוח שלנו. מחקרים מראים שאנו מנצלים רק 10% מהיכולות שלנו, ובעזרת מח אחד נלמד כיצד לנצל עוד ועוד חלקים של המוח כדי לפתור בעיות וכדי להתמודד אחרת עם טראומות, תחושות או פחדים.

טיפול בטראומות