טיפול זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי ומשפחתי יוכל, הרבה פעמים, לעזור לנו הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם? אנשים בטוחים שהם צריכים לפנות לטיפול זוגי או משפחתי רק כאשר המשבר כבר כל כך חמור, עד שקשה מידי להתמודד איתו. הגיע הזמן שנתחיל לראות את הדברים קצת אחרת, כי מי אמר שצריך לסבול כל הדרך אל האושר? בדרך כלל בטיפולים כאלה אנחנו מבינים עד כמה:

– לא הקשבנו אחד לשני

– אנחנו פועלים, כל אחד, מתוך הפחדים שלו

– אנחנו לא באמת מאמינים שאפשר לשנות

כל הכוחות האלה מניעים את חיי היום יום שלנו, גורמים לנו למתחים נפשיים ופיזיים ולפעמים אפילו להתפרצות של מחלות. לכן כדאי לעשות משהו בנידון, ויפה שעה אחת קודם, כי מה חשוב יותר מאשר חיי המשפחה?

טיפול זוגי בשיטה יעילה

זה לא סוד שהתחום של הטיפול הזוגי והמשפחתי אלה הם תחומים שיש בהם לא מעט שיטות עבודה שפותחו עם השנים. עם זאת, הבעיה עם רוב השיטות הנפוצות היא שהן לא מתעסקות בשינוי המהותי, ולכן כדאי לכם לפנות אלי. שמי תמר חרפ"ק ואני מציעה לעבור טיפול בשיטה שנקראת מח אחד, השיטה היחידה שתגרום לכם להצליח לעשות את השינוי שעליו אתם חולמים! הגיע הזמן להבין שאנחנו כן יכולים להשתנות ולשנות ואנחנו גם יכולים לנצל הרבה יותר אזורים במוח שלנו. פנו אלי עוד היום והתחילו את הטיפול הזוגי או המשפחתי, כי גם לכם מגיע להרגיש טוב ולחוות את החיים בצורה הרבה יותר רגועה.

טיפול זוגי ומשפחתי