טיפול בחרדות

טיפול בחרדות יכול לשנות את החיים שלכם לטובה, כי מי אמר שזה גורל להמשיך ולחיות כל החיים תחת הפחד, החרדה והחשש? מחקרים מראים ש95% מהזמן אנחנו לא באמת בוחרים בהווה איך להגיב ומה לעשות, אלא עושים זאת על סמך העבר. זה בדיוק מה שגורם לכך שטראומה או חוויה לא נעימה בעבר ממשיכות לנהל את ההווה שלנו, ולכן לא כדאי לוותר על טיפול בטראומה. אומנם מדובר על תהליך שדורש רצון, התמדה וגם לא מעט אמונה, אך החדשות הטובות הן שיש היום טיפולים יעילים מאוד שכדאי לכם לנסות. מעוניינים לנסות שיטה אחרת מכל מה שהכרתם עד היום? אם כך, אני הכתובת הטובה ביותר עבורכם! קוראים לי תמר חרפ"ק ואני שמחה להציג בפניכם שיטה יעילה לטיפול בחרדות: שיטת מח אחד.

כיצד מח אחד תטפל בחרדות?

ההנחה היא שהמח, בדומה למחשב, עובד על בסיס זיכרון תאי ולכן בפועל דפוס ההתנהגות נקבע בגיל צעיר מאוד ומשפיע על כל מהלך החיים שלנו. במסגרת שיטת מח אחד לטיפול בחרדות אנחנו נלמד:

– להשיג מטרות בצורה קלה ויעילה יותר

– להבין מהן דפוסי ההתנהגות שהפעילו אותנו עד היום ולשנות אותם

– להבין ממה אנחנו חרדים ולהתמודד עם זה

אחוזי ההצלחה של טיפולים בחרדה בעזר שיטת מח אחד הם גדולים מאוד, כך שגם לכם כדאי לנסות זאת. זה לא באמת גורל לחיות בצל החשש, החרדה והפחד והגיע הזמן שגם אתם, כמו רבים אחרים, תתמודדו עם הדברים בצורה רצינית. ההתמודדות תקל על המשך החיים שלכם ולכן זה מומלץ בחום.

טיפול בחרדות