טיפול בהלומי קרב

טיפולי בהלומי קרב הוא מסוג אותם הנושאים שתמיד נערכים לגביהם עוד ועוד מחקרים, קל וחומר במדינה כמו ישראל אשר לצערנו לא חסרות בה מלחמות. אחת מהבעיות המורכבות ביותר בהתמודדות עם הלם קרב זו העובדה שמי שסובל ממנו מרגיש שהדברים לא בידיים שלו ולא בשליטתו. לא אחת קורה שבמהלך היום האדם מרגיש בסדר גמור ובשליטה, אך בלילה עולים מתת המודע המראות, הקולות והריחות, דבר שכמובן מפריע לישון, גורם לסיוטים והופכים את החיים להרבה יותר מורכבים. החדשות הטובות הן שהיום יש טיפולים שונים ומגוונים שניתן לנסות, ואם אתם רוצים להתנסות בשיטה עם אחוזי הצלחה גדולים, אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום.

מה הקשור בין שיטת מח אחד וטיפול בהלומי קרב?

שיטת מח אחד כוללת את ההנחה שאנחנו עושים שימוש רק ב10% מהמוח שלנו, מה שאומר שאת כל שאר האחוזים אנחנו לא מתפעלים ובדרך כלל לא מכירים. ההנחה אומרת שאם נלמד לתפעל גם את החלקים האחרים של המוח, נוכל לשלוט אפילו בתת מודע ונוכל לדעת כיצד להגיב. חשוב להבין:

– אי אפשר למחוק את העבר

– אי אפשר לשנות את הטראומות

– ואי אפשר להתעלם מהלם הקרב

עם זאת, על ידי שינויים שנוכל לעשות בהווה נוכל להשפיע באופן מהותי ביותר על העתיד. בעזרת השיטה תוכלו ללמוד כיצד לשלוט במוח וכך בהתנהגות שלכם, מה שאומר שההתמודדות תוכל להפוך להיות הרבה יותר נוחה מאשר בעבר. אין טעם לדחות את הדברים וכדאי להתחיל עוד היום את הטיפול, כי גם עם הלם קרב אפשר להתמודד בצורה יעילה.

טיפול בהלומי קרב